TECHNOLOGIJOS – Ligier Auto

Telefono numeris

+37069825070

TECHNOLOGIJOS

ligier gamykla

Penkiasdešimt transporto priemonių kasdien išrieda iš 19 000 m2 gamyklos, įsikūrusios prie Vichy en Auvergne, į kurią buvo investuotos didelės sumos:

  • 15 milijonų eurų nuo 2003 iki 2007 metų: naujų automatizuotų surinkimo linijų įdiegimas, pastatų praplėtimas…
  • 11 milijonų eurų nuo 2008 iki 2010 metų: specialios surinkimo linijos, skirtos Ligier Ixo.
  • 2 milijonai eurų 2011 metais: specialios komercinės paskirties automobilių surinkimo linijos, pastatų modernizavimas.

Šiandien Ligier Automobiliai tai:

  • 3 paskutinės kartos skaitmeninio valdymo šiluminio formavimo linijos (šiluminio formavimo technologija naudojant aliuminio liejimo formas, koncepcija ir dizainas kuriama kompiuteriu)
  • 8 automatizuoti skaitmeninio šiluminio formavimo būdu išlietų detalių išpjaustymo centrai
  • 7 suvirinimo robotai
  • 2 automatizuotos klijavimo / sujungimo metalu linijos, sudarytos iš 12 robotų
  • 1 automatizuota surinkimo linija
  • 1 elektroninės kontrolės stendas.
technologijos

Projektavimo ir dizaino biurų inžinieriai, dirbantys su programomis Catia V5 ir SolidWorks, prototipų modeliuotojai mūsų modeliavimo skyriuje, atsakantys už prototipus, operatoriai, prižiūrintys automatizuotų linijų veikimą, tai yra visa armija specialistų, kurie nuolat prižiūri gamybos procesą, turintį aukšto technologinio lygio pridėtinę vertę.

Naujojo Ixo koncepcijoje pasirinktu technologiniu sudėtingumu kartu su Ixotech išskirtiniu gamybos procesu siekiama suteikti nuolat tobulinamą naudojimosi paprastumą ir patikimumą.

Nuolat išklausydama naudotojo lūkesčius, Ligier Automobiliai įmonė demonstruoja reaktyvumą ir naujovių siekimą, vertą didžiųjų automobilių gamintojų.

IXOTECH TECHNOLOGIJA

Ixotech technologiją Ligier Automobiliai sukūrė savo naujos kartos produktams. Įgyvendinant šį naujovišką gamybos procesą buvo būtina įdiegti specialias surinkimo linijas, naudojant pačią moderniausią pramonės techniką.

Naujoji klijavimo sujungimo metalu linija buvo sukurta specialiai naujajam Ligier IXO. Ji užtikrina aukštos kokybės kėbulo surinkimo ant važiuoklės procesą ir naudotojui siūlo nepalyginamą patikimumą ir gamybos kokybę.

Naujieji didelio našumo suvirinimo robotai surenka vienalytę aliuminio važiuoklę – pagrindinę naujojo IXO detalę.

Šiluminio modeliavimo linijos iš dažyto ABS plastiko modeliuoja kėbulo detales.

ABS plastikas yra lanksti ir tuo pat metu lengvai prižiūrima medžiaga. Kadangi jis gerai išlaiko formą, tai yra atsparus nedideliems smūgiams.

Kėbulo detalės gaminamos ir labai tiksliai išpjaustomos ant automatizuotų platformų, taip užtikrinamas surinkimo tikslumas.

tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.